KONST / Litografier / Färglitografi 15207234
nr 1520 7234
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Komposition. Signerad, färglitografi, numrerad 1/90. Bladets mått: 45x45 cm, oramat löst blad
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
måndag 6 februari 2023
kl 19:22:43